Gminne Talenty 2014

(© urząd gminy)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W Długołęce poszukiwane są nie tylko dziecięce talenty. „Gminne Talenty 2014”, wokaliści, muzycy i inni uzdolnieni - uczniowie i ich uzdolnieni goście, będą poszukiwani w szkołach w gminie. Dziesięcioro najlepszych uczniów wystąpi 29 czerwca podczas XIII edycji Dni Gminy Długołęka w parku Szczodre.

Konkurs będzie miał trzy etapy: casting w szkole, konkurs szkolny wyłaniający 2 najlepszych z każdej szkoły, czyli 10 finalistów, a także finał: Dni Gminy Długołęka.

Jak informuje gmina, przewodniczącą komisji oceniającej będzie pomysłodawczyni konkursu, wójt gminy Iwona Agnieszka Łebek. – Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych osobowości wśród naszych mieszkańców. Bardzo się cieszę, że będę mogła poznać ich bliżej. Nie ukrywam, że liczę na obecność osób, które nas czymś zaskoczą – nie tylko śpiewem czy grą na gitarze, ale jakimiś nadzwyczajnymi umiejętnościami. Mam nadzieję, że w castingach wezmą udział również osoby starsze. Nie narzucaliśmy żadnych ograniczeń wiekowych – mówi wójt.

Terminy castingów podano poniżej. Będą one się odbywać od 14 marca do 11 kwietna. Największy talent gminy poza nagrodą finansową, będzie mógł również liczyć na pomoc urzędu w promocji jego talentu poza gminą.

Terminy castingów:

Gimnazjum w Borowej – 14 marca, godz. 16:30
Zespół licealno-gimnazjalny w Długołęce – 21 marca, godz. 16:30
Szkoła podstawowa w Kiełczowie – 28 marca, godz. 16:30
Zespół szkół w Łozinie – 4 kwietnia, godz. 16:30
Zespół szkół w Siedlcu - 11 kwietnia, godz.16:30

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!