Wybierz region

Wybierz miasto

  XIV Dni Gminy Długołęka

  Park Szczodre
  Długołęka, ul. /

  17:45 Niedziela, 28 czerwca

  • Wstęp wolny

  Urszula

  Urszula jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek rockowych. Po kilkuletnim pobycie w Stanach Zjednoczonych wrociła do Polski. Wspolnie ze swoim zespołem nagrała płytę "Biała Droga" odnosząc sukces artystyczny i komercyjny.

  Naaman

  NAAMAN to lubińska formacja reggae istniejąca od 1998 r. grająca, w obecnym składzie, od niespełna czterech lat. Zespoł porusza się przede wszystkim w nurcie muzyki jamajskiej, czerpiąc inspirację z korzeni tej muzyki, typowego jamajskiego beatu, poprzez dub, modern roots. W muzyce Naaman nie brak też elementow funky czy soul.
  Grupa ma na swoim koncie udział w wielu koncertach i znaczących festiwalach w Polsce, takich jak: Przystanek Woodstock, Ostroda Reggae Festiwal, Slot Art Festiwal, Afryka is Hungry (w Toruniu) oraz kilku gościnnych występach w Niemczech.

  W składzie rownież:
  Przemysław Ziemba - instr. perkusyjne
  Bartłomiej Opyrchał - perkusja.

  Mrozu

  Producent, wokalista, aranżer, autor tekstow. Jego przygoda z muzyką zaczęła się w 1999 roku na deskach Wrocławskiego Teatru Lalek. W 2009 zadebiutował na polskim rynku muzycznym płytą pt. „Miliony Monet” wydaną w wytworni Pink Crow. 25 października 2010 na sklepowych połkach pojawił się długo oczekiwany drugi album artysty – „Vabank”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Ekotriki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?