Spis treści
- Sobota i niedziela, 29-30 października – autobusy i tramwaje
- Poniedziałek, 31 października - autobusy i tramwaje
- Wtorek, 1 listopada - autobusy i tramwaje
- Wtorek, 1 listopada – zamiany w organizacji ruchu i przystanków
- Środa, 2 listopada - autobusy i tramwaje
- Zobacz w galerii mapy specjalnych linii autobusowych i tramwajowych na Wszystkich Świętych we Wrocławiu
Będzie się działo we Wrocławiu na przełomie października i listopada 2022 roku. Mieszkańców miasta i osób, które przyjadą odwiedzić nekropolie czekają zmiany w organizacji ruchu i ułatwienia związane z korzystaniem z transportu zbiorowego MPK Wrocław.
Po Wrocławiu na Wszystkich Świętych będą kursować dodatkowe linie autobusowe, których będzie 7 i 6 specjalnych linii tramwajowych. Ich trasy wytoczono tak, aby maksymalnie ułatwić dotarcie na cmentarze. Przystanki „na życzenie” w tych dniach zostaną przystankami, gdzie autobusy będą zatrzymywać się stale.
Sobota i niedziela, 29-30 października – autobusy i tramwaje
Stałe linie:
- A - Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).
- K - W godzinach 9:00 – 18:00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo), przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.
- N - W godzinach 9:00 – 18:00 wszystkie kursy do pętli przy ulicy Litewskiej i z powrotem do Petrusewicza będą realizowane przez Cmentarz Kiełczowski.
- 118 - W godzinach 9:00 – 18:00 zostaną uruchomione dodatkowe kursy do pętli Wojnów z częstotliwością co 60 minut.
- 123 (tej linii nie obsługuje MPK)
- W godzinach od 11:00 – 17:00 będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut wg specjalnego rozkładu.
- 146 - W godzinach 9:00 – 18:00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo), przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.
Specjalne linie tramwajowe:
E1
OPORÓW – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – OPORÓW
Linia kursuje w godz. 9:00 – 18:00 z częstotliwością co 20 minut.
E2
KRZYKI – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Podwale – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców
Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza
Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – KRZYKI
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 20 minut.
E3
SĘPOLNO – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – SĘPOLNO
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 20 minut.
E6
SĘPOLNO – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – OPORÓW
OPORÓW – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – SĘPOLNO
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 20 minut.
E8
GAJ – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców
Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – GAJ
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 20 minut.
E9
GRABISZYŃSKA (CMENTARZ) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Małachowskiego - Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców
Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – GRABISZYŃSKA (CMENTARZ)
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 20 minut.
Specjalne linie autobusowe:
301
PL. SOLIDARNOŚCI – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – KROMERA
KROMERA – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – PL. SOLIDARNOŚCI
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 15 minut.
307
JERZMANOWO (CMENTARZ I) – Jerzmanowska – Żernicka – Kołobrzeska - Hermanowska - Chociebuska – Rogowska – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – GRABISZYŃSKA (CMENTARZ II)
GRABISZYŃSKA (CMENTARZ II) – Grabiszyńska – Klecińska – Strzegomska – Rogowska –Zemska - Rogowska - Chociebuska - Hermanowska - Kołobrzeska – Żernicka – Jerzmanowska – JERZMANOWO (CMENTARZ I)
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 15 minut.
322
MUCHOBÓR WIELKI (ROŚLINNA) – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – Łowiecka – Kurkowa – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka
– most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego –Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – KIEŁCZOWSKA CMENTARZ
KIEŁCZOWSKA CMENTARZ – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Kurkowa – Łowiecka – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka
– Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Popowicka –Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – Rondo Chamcówny – Mińska – MUCHOBÓR WIELKI (ROŚLINNA))
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 15 minut.
334
BUFOROWA (RONDO) – Buforowa – Bardzka (Cmentarz) – Bardzka – Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – RACŁAWICKA
RACŁAWICKA – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Bardzka – Bardzka (Cmentarz) – Buforowa – BUFOROWA (RONDO)
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 15 minut.
335
STADION WROCŁAW (KRÓLEWIECKA) – Rondo Bartoszewskiego – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – Łowiecka – Kurkowa – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – KIEŁCZOWSKA CMENTARZ
KIEŁCZOWSKA CMENTARZ – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Kurkowa – Łowiecka – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Pilczycka – Kozanowska – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Rondo Bartoszewskiego – STADION WROCŁAW (KRÓLEWIECKA)
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 15 minut.
336
RACŁAWICKA – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Klecińska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – KAMIEŃSKIEGO (PĘTLA)
KAMIEŃSKIEGO (PĘTLA) – Kamieńskiego – Bałtycka – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Gądowianka – Klecińska – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – RACŁAWICKA
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 15 minut.
350
PAWŁOWICE (WIDAWSKA) – Widawska – Pawłowicka – Azaliowa – Przedwiośnie – Bora–Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Wilanowska – Jana III Sobieskiego – Dobroszycka – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – KIEŁCZOWSKA CMENTARZ
KIEŁCZOWSKA CMENTARZ – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – Jana III Sobieskiego – Wilanowska – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora–Komorowskiego – Przedwiośnie – Starodębowa – Pawłowicka – Widawska – PAWŁOWICE (WIDAWSKA)
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 15 minut.
Zmiana statusu przystanku:
Przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.
Zmiany lokalizacji przystanków:
przystanek autobusowy nr 23002 „most Osobowicki” zostanie przeniesiony na przystanek autobusowy nr 23102 (przystanek linii 129), natomiast tramwajowy pozostaje bez zmian;
Poniedziałek, 31 października - autobusy i tramwaje
Komunikacja kursuje według roboczych rozkładów jazdy!
Stałe linie:
- A - Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).
- K - W godzinach 900 – 1700 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo), przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.
- 121 - W godzinach 9:00 – 14:00 linia będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut.
- 319 - W godzinach 9:00 – 14:00 utrzymane zostaną kursy w obu kierunkach na trasie Kamieńskiego (pętla) – Grabiszyńska (Cmentarz II) z częstotliwością co 15 minut.
Specjalne linie tramwajowe:
E1
OPORÓW – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańcó Wielkopolskich – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki –Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – OPORÓW
Linia kursuje w godz. 9:00 – 14:00 z częstotliwością co 15minut, w godz. 14:00 – 18:00 z częstotliwością co 12minut.
Zmiana statusu przystanku
Przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.
Wtorek, 1 listopada - autobusy i tramwaje
Komunikacja kursuje według sobotnich rozkładów jazdy!
- A - Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).
- K - W godzinach 8:00 – 20:00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo), przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.
- N - W godzinach 8:00 – 20:00 wszystkie kursy do pętli przy ulicy Litewskiej i z powrotem do Petrusewicza będą realizowane przez Cmentarz Kiełczowski.
- 118 - W godzinach 800 – 2000 zostaną uruchomione dodatkowe kursy do pętli Wojnów z częstotliwością co 60 minut.
- Linia 123 (tej linii nie obsługuje MPK) W godzinach 11:00 – 17:00 będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut wg specjalnego rozkładu.
- 146 - W godzinach 9:00 – 18:00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo) – przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.
Specjalne linie tramwajowe:
E1
OPORÓW – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – OPORÓW
Linia kursuje w godz. 9:00 – 18:00 z częstotliwością co 20 minut.
E2
KRZYKI – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Podwale – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców
Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza
Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – KRZYKI
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 20 minut.
E3
SĘPOLNO – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – SĘPOLNO
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 20 minut.
E6
SĘPOLNO – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – OPORÓW
OPORÓW – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – SĘPOLNO
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 20 minut.
E8
GAJ – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców
Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – GAJ
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 20 minut.
E9
GRABISZYŃSKA (CMENTARZ) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Małachowskiego - Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców
Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – GRABISZYŃSKA (CMENTARZ)
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 20 minut.
Specjalne linie autobusowe:
301
PL. SOLIDARNOŚCI – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – KROMERA
KROMERA – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – PL. SOLIDARNOŚCI
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 15 minut.
307
JERZMANOWO (CMENTARZ I) – Jerzmanowska – Żernicka – Kołobrzeska - Hermanowska - Chociebuska – Rogowska – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – GRABISZYŃSKA (CMENTARZ II)
GRABISZYŃSKA (CMENTARZ II) – Grabiszyńska – Klecińska – Strzegomska – Rogowska –Zemska - Rogowska - Chociebuska - Hermanowska - Kołobrzeska – Żernicka – Jerzmanowska – JERZMANOWO (CMENTARZ I)
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 15 minut.
322
MUCHOBÓR WIELKI (ROŚLINNA) – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – Łowiecka – Kurkowa – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka
– most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego –Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – KIEŁCZOWSKA CMENTARZ
KIEŁCZOWSKA CMENTARZ – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Kurkowa – Łowiecka – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka
– Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Popowicka –Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – Rondo Chamcówny – Mińska – MUCHOBÓR WIELKI (ROŚLINNA))
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 15 minut.
334
BUFOROWA (RONDO) – Buforowa – Bardzka (Cmentarz) – Bardzka – Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – RACŁAWICKA
RACŁAWICKA – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Bardzka – Bardzka (Cmentarz) – Buforowa – BUFOROWA (RONDO)
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 15 minut.
335
STADION WROCŁAW (KRÓLEWIECKA) – Rondo Bartoszewskiego – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – Łowiecka – Kurkowa – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – KIEŁCZOWSKA CMENTARZ
KIEŁCZOWSKA CMENTARZ – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Kurkowa – Łowiecka – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Pilczycka – Kozanowska – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Rondo Bartoszewskiego – STADION WROCŁAW (KRÓLEWIECKA)
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 15 minut.
336
RACŁAWICKA – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Klecińska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – KAMIEŃSKIEGO (PĘTLA)
KAMIEŃSKIEGO (PĘTLA) – Kamieńskiego – Bałtycka – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Gądowianka – Klecińska – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – RACŁAWICKA
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 15 minut.
350
PAWŁOWICE (WIDAWSKA) – Widawska – Pawłowicka – Azaliowa – Przedwiośnie – Bora–Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Wilanowska – Jana III Sobieskiego – Dobroszycka – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – KIEŁCZOWSKA CMENTARZ
KIEŁCZOWSKA CMENTARZ – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – Jana III Sobieskiego – Wilanowska – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora–Komorowskiego – Przedwiośnie – Starodębowa – Pawłowicka – Widawska – PAWŁOWICE (WIDAWSKA)
Linia kursuje w godz. 8:00 – 18:00 z częstotliwością co 15 minut.
Wtorek, 1 listopada – zamiany w organizacji ruchu i przystanków
Zmiana organizacji ruchu na ulicy Morwowej:
W związku z wprowadzeniem jednego kierunku ruchu na ulicy Morwowej, autobusy linii 100, 136 i 143 od przystanku „Tarnogaj” do przystanku „Gaj–pętla” będą kursowały objazdem przez ulicę Tarnogajską, Armii Krajowej i Bardzką do Świeradowskiej z pominięciem przystanku „Złotostocka”. W kierunku przeciwnym trasa dla linii 100, 136 i 143 pozostaje bez zmian.
Zmiana statusu przystanku:
Przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.
Zmiany lokalizacji przystanków:
- przystanek tramwajowy nr 10605 „Kleczkowska” w kierunku Osobowic zostanie przeniesiony za skrzyżowanie z ul. Kleczkowską na przystanek autobusowy nr 10705;
- przystanek autobusowy nr 23002 „most Osobowicki” zostanie przeniesiony na przystanek autobusowy nr 23102 (przystanek linii 129), natomiast tramwajowy pozostaje bez zmian;
- autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Osobowickiego, na ulicy Osobowickiej będą zatrzymywały się tylko na przystanku tymczasowym przy Bramie Głównej Cmentarza Osobowickiego i przy moście Osobowickim.
- Autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Milenijnego będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach w ciągu ulicy Osobowickiej;
- na ul. Grabiszyńskiej autobusy jadące w kierunku centrum będą zatrzymywały się na dodatkowym przystanku „Grabiszyńska (Cmentarz II)”, zlokalizowanym przy peronie tramwajowym na wysokości drugiej bramy Cmentarza Grabiszyńskiego.
Środa, 2 listopada - autobusy i tramwaje
Komunikacja kursuje według roboczych rozkładów jazdy!
- A - Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).
- K - W godzinach 9:00 – 17:00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo), przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.
- 121 - W godzinach 9:00 – 14:00 linia będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut.
- 319 - W godzinach 9:00 – 14:00 utrzymane zostaną kursy w obu kierunkach na trasie Kamieńskiego (pętla) – Grabiszyńska
- (Cmentarz II) z częstotliwością co 15 minut.
Specjalne linie tramwajowe:
E1
OPORÓW – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – OPORÓW
Linia kursuje w godz. 9:00 – 14:00 z częstotliwością co 15minut, w godz. 14:00 – 18:00 z częstotliwością co 12minut.
Zmiana statusu przystanku:
Przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.
Zobacz w galerii mapy specjalnych linii autobusowych i tramwajowych na Wszystkich Świętych we Wrocławiu
Piknik motocyklowy w Zduńskiej Woli
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?